Mamy to wielkie szczęście, że naszą szkołę otaczają piękne pola i lasy. Przyroda niemal wchodzi oknami do naszych klas. Dobra, koniec tego chwalenia się!
Wiemy, że zima to piękna pora roku, choć może tylko dla dzieci! Ale chcemy sprawić, aby była też łaskawa i bezpieczna dla leśnej zwierzyny.
To dla sarenek, danieli, dzików i zajęcy prowadzimy zbiórkę karmy. Czekamy na: marchew, ziemniaki, buraki i sianko!
Ps. O ptasie stołówki również zadbamy!

W domu czy w szkole nie trudno o skaleczenie czy guza. Dlatego przypominamy sobie, co zrobić w przypadku skaleczeń, otarć lub guza na głowie.

pierwsza pomoc

W listopadzie ruszamy z pomocą dla Fundacji Rozprowadzamy ,,cegiełki”, czyli kalendarzyki i pomoce szkolne: tabliczki mnożenia, słowniczki i inne.
       sprzedaż cegiełek2sprzedaż cegiełek1

Ps. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji. Dziękujemy i dużym i małym!

Higiena osobista to ważna sprawa! To nasze zdrowie, nasza uroda i dobre samopoczucie. Umiemy o nich mówić i na poważne i z humorem! W październiku zaprezentowaliśmy szkolnej społeczności apel pod hasłem ,,Bakterie są wśród nas”.
No, na początku było trochę niebezpiecznie i mieliśmy niezłego pietra! A to dlatego, że  programie słowno-muzycznym udział wzięli: Bakteria Zwierzęca, Bakteria Kataru i Dwa Wirusy. Na szczęście była też Dobra Bakteria oraz Prowadząca Marika, która poprowadziła zbiórkę pachnących mydełek, które odstraszyły to ,,chorobotwórcze towarzystwo”! A jak nasza koleżanka Gabrysia świetnie zaśpiewała piosenkę ,,Mydło lubi zabawę” to już nie mieliśmy wątpliwości, że jesteśmy bezpieczni! ;) Fajnie było dla Was występować. Dziękujemy za duże brawka!
Ps. Czy rozpoznacie na zdjęciach nas – aktorów?