chorek

W roku szkolnym 2018/2019 próby chóru odbywają się:

  • dla klas VI-VIII w poniedziałki w godz. 14.30 – 15.15 – z p. A. Gardynik;
  • dla klas I-V w środy w godz. 14.30 – 15.15 – z p. K. Opiłowską.

ZAPRASZAMY!

 

cecylianka dyplom28 listopada w Publicznym Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach odbył się VII Festiwal Piosenki Religijnej Młodzieży Szkolnej- CECYLIANKA, Cantate Domino Śpiewajmy Panu... Naszą placówkę reprezentował chór szkolny, który wykonał pieśń pt. „Światłem i zbawieniem mym” przy akompaniamencie gitary. Śpiew na dwa głosy zapewnił chórowi III miejsce. Sukces przyniósł wiele radości. Nagrodzona została ciężka praca i poświęcenie naszych uczennic, które świetnie przygotowały się do występu. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun chóru Karolina Opiłowska

 


IMG 20171124 093533319 kopia 2

24 listopada 2017 roku w hali widowiskowo - sportowej w Białobrzegach odbył się XXVI Białobrzeski Festiwal Piosenki zorganizowany przez Miejsko - Gminny Ośrodek kultury w Białobrzegach i Starostwo Powiatowe w Białobrzegach. Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Kmieć z oddziału przedszkolnego "Misiaczki", która wykonała piosenkę pt. "Na podwórku w piaskownicy", Aleksandra Baranowska z kalsy V, z piosenką pt. "Zapadnij w sen zimowy" oraz Gabriela Baranowska z klasy IVb, która zaśpiewała piosenkę pt. "Wiosna i Deszcz". Dziękujemy dziewczynkom za występ i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach i festiwalach.

 

Karolina Opiłowska

W roku szkolnym 2017/2018 próby chóru szkolnego odbywają się w środy w godzinach 14.15 - 15.00,   w sali nr 24.

ZAPRASZAMY!

zdjęcie chór3

zdjęcia chór2W roku szkolnym 2016/2017 w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej próby chóru szkolnego odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godzinie 13.40. Należało do niego 43 uczniów z klas II- VI.

Cele, które zostały zrealizowane to: rozbudzanie pozytywnego stosunku do muzyki, kształtowanie osobowości twórczej i aktywnej, rozwijanie wrażliwości artystycznej i emocjonalnej, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień muzycznych, aktywne uczestniczenie w uroczystościach szkolnych. Wprowadzono elementy dwugłosu oraz ruchu.

Czytaj więcej...