20170530 113935Dnia 30 maja 2017r. odbył się konkurs piosenki „Raz na ludowo” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach. Nasze oddziały przedszkolne reprezentowało dwa chórki: „Biedroneczki” i „Koniczynki”. Dzieci zaprezentowały utwory ludowe „Grozik” i „Krakowiaczek jeden”. Miały okazję aktywnie kultywować i rozpowszechniać tak bogatą i barwną kulturę ludową.

Czytaj więcej...

img 20170516 092846Dnia 16.05.2017r. najmłodsza grupa „Biedroneczki” udała się na wycieczkę do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pod tytułem ,,Calineczka”. Dzieci miały szansę od najmłodszych lat poznawać nową przestrzeń i oswajać się ze sztuką. Spektakl był dostosowany dla małych widzów. Na uwagę zasługiwała piękna i bogata scenografia.

Justyna Trzaska, Agnieszka Szybowicz

GALERIA

Czytaj więcej...

Dnia 09.05.2017 r dzieci z oddziału przedszkolnego Misiaczki i Krasnale pod opieką swoich pań wybrali się do Grójeckiego Ośrodka Kultury. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Roszpunka", na podstawie baśni Braci Grimm. Historię Roszpunki zna prawie każdy z nas. To opowieść o dziewczynce zabranej ze znanego jej świata i zamkniętej przez złą czarownicę w wieży. Mała dziewczynka w samotności borykała się z trudami dorastania, ale jak to zwykle bywa, każda bajka ma dobre zakończenie. Dzieci z olbrzymim zaangażowaniem oglądały przedstawienie teatralne i podziwiały aktorów grających na scenie. Przedstawienie teatralne wprawiło dzieci w świat magii i czarodziejskiej przygody. 

img 20170508 090658
Dnia 8 maja 2017r. odbyła się X Edycja konkursu pt. „Śpiewaj razem z nami”. Nasze oddziały przedszkolne zaprezentowało dwoje wychowanków: Aleksander Siek – „Biedroneczki”i Hanna Kmieć – „Misiaczki”. Każde z dzieci za pięknie zaśpiewaną piosenkę otrzymało książeczkę i dyplom.

Justyna Trzaska, Agnieszka Szybowicz

GALERIA

 

dscf8695Na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowaliśmy w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z oddziałów przedszkolnych „Misiaczki” i „Biedroneczki” przygotowały pisanki oraz zabawne kurczaczki. Starsi uczniowie wykonali piękne kartki świąteczne. Na kiermaszu można było zakupić także prace złożone przez uczniów i przedszkolaków do konkursów „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna” i „Ozdoba Wielkanocnego stołu”. Kolorowe cudeńka cieszyły się dużym powodzeniem wśród rodziców, pracowników szkoły oraz gości. 

Czytaj więcej...