7Dnia 21 czerwca  2017r. przedszkolaki z grup „Misiaczki” i „Biedroneczki” świętowały „Dzień Mamy i Taty” połączony z „Uroczystym Zakończeniem Roku Przedszkolnego”. Dzieci przedstawiły program artystyczny dla przybyłych gości. Z przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Czytaj więcej...

20170614 102150Dnia 14 czerwca 2017r. przedszkolaki oraz młodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach mydlanych. Dzieci własnoręcznie wykonywały naturalne mydełka glicerynowe. Każde mydełko miało niepowtarzalny zapach, kształt. Najwięcej przyjemności sprawiło dzieciom zatapianie w masie mydlanej rozmaitych drobiazgów m.in.: suszonych kwiatów, ziaren kawy, maku czy brokatu.

Czytaj więcej...

20170530 113935Dnia 30 maja 2017r. odbył się konkurs piosenki „Raz na ludowo” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach. Nasze oddziały przedszkolne reprezentowały dwa chórki: „Biedroneczki” i „Koniczynki”. Dzieci zaśpiewały utwory ludowe „Grozik” i „Krakowiaczek jeden”. Miały okazję aktywnie kultywować i rozpowszechniać tak bogatą i barwną kulturę ludową.

Czytaj więcej...

img 20170516 092846Dnia 16.05.2017r. najmłodsza grupa „Biedroneczki” udała się na wycieczkę do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pod tytułem ,,Calineczka”. Dzieci miały szansę od najmłodszych lat poznawać nową przestrzeń i oswajać się ze sztuką. Spektakl był dostosowany dla małych widzów. Na uwagę zasługiwała piękna i bogata scenografia.

Justyna Trzaska, Agnieszka Szybowicz

GALERIA

Czytaj więcej...

Dnia 09.05.2017 r dzieci z oddziału przedszkolnego Misiaczki i Krasnale pod opieką swoich pań wybrali się do Grójeckiego Ośrodka Kultury. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Roszpunka", na podstawie baśni Braci Grimm. Historię Roszpunki zna prawie każdy z nas. To opowieść o dziewczynce zabranej ze znanego jej świata i zamkniętej przez złą czarownicę w wieży. Mała dziewczynka w samotności borykała się z trudami dorastania, ale jak to zwykle bywa, każda bajka ma dobre zakończenie. Dzieci z olbrzymim zaangażowaniem oglądały przedstawienie teatralne i podziwiały aktorów grających na scenie. Przedstawienie teatralne wprawiło dzieci w świat magii i czarodziejskiej przygody.